משלוח חינם בקנייה מעל 300 ש"ח!

לוגו אור פנימי

שיעורי וידיאו

סינון לפי נושא:
סינון לפי נושא:

אין שום טבע בעולם כלל

העולם בנוי באופן כזה שנראה כאילו שולטים בו חוקים קבועים, כאלה שאפשר לצפות בהם ואפילו לשלוט בהם. רבי נחמן מלמד שכוח אחר לגמרי מניע את הכל והוא רצון הבורא. חוקי הטבע הם רק הדרך שלו להסתתר.

איזה טוב השם.

ימי חנוכה הם ימי הודאה. איך מודים?

ים של חסדים. שיעור מאומן כסלו תש"פ.

ימי חנוכה הם ימי הודאה. איזה טוב השם.

האוצר שמתחת לגשר (הכנה לחנוכה).

האם באמת צריך להשקיע מאמץ כביר כדי להגיע אל המטרות שלנו? רבי נחמן אומר שלא. לא צריך להתאמץ מאד כדי להגיע אל היעד. צריך להאמין שהשם איתנו. הכל כבר כאן. "כי קרוב אליך הדבר מאד, בפיך ובלבבך לעשותו".

ניסים ונפלאות. הרב ארז והרב עופר בירושלים. נר שישי של חנוכה. כט' בכסלו התשע"ח

השם ממית ומחיה. הכנה לחנוכה.

מהי חנוכה? ניצחנו וננצח! הרב יפתח שמילוביץ.

מהי תרבות יוון ואיפה היא נמצאת היום? על מה נלחמו החשמונאים ועל מה אנחנו נלחמים היום? פנימיות או חיצוניות? יעקב או עשיו? האמת היא שהניצחון אפשרי רק לצד אחד, כי בלי פנימיות גם אין חיצונית, כמו שבלי נשמה הגוף מת. מצטרפים ללוחמים? הרב יפתח שמילוביץ. להזמנת שיעורים, ליעוץ אישי וזוגי, להזמנת סדנאות לנשימה: 052-480-3214

אור הרשימו .חנוכה. (בכל מצב שבעולם - תמיד יש תקווה)

ניצוץ אחד - הכוח העצום של חנוכה.

שברים של אמונה

"אנחנו מאמינים בני מאמינים". אבל מה עושים כשהאמונה נחלשת ומתמעטת. כשכל מה שקורה בעולם מבלבל אותנו לגמרי, מתיש ומחליש ומפחיד ולא יודעים כבר במה ובמי להאמין? רבי נתן מגלה לנו שגם שברים של אמונה זה הרבה מאד ומהשברים האלה אפשר לחזור ולתקן את האמונה ולהעצים אותה.

חשון תשפ"ד - שאלות ותשובות לגבי המצב עם הרב ארז משה דורון.

מה המשמעות של כל מה שקורה ומה רוצים מאיתנו משמיים? מה עושים ומה לא עושים? איך מעבירים את תמונת המצב לילדים? איך מתייחסים לכל נבואות הזעם של כל מיני רבנים? איזה עצות יש לרבינו נגד פחדים ותסכול ולהמתקת וביטול הצרות והדינים? מה זה אומר שנהרגים על קידוש השם ולמה בכזאת אכזריות? האם כל מה שקורה זה חלק מתהליך הגאולה ומה זה אומר לגבינו? השיעור נמסר בזום לקהילת "נהר דעה" בתאריך: 19.10.23

יהיו ניסים - פרשת לך לך. (איך אנחנו משפיעים על דרך הטבע?)

מי שמנהיג את העולם וקובע מה יהיה ואיך יהיה זה רק הקדוש ברוך הוא. אבל כדי לאפשר לנו את הבחירה החופשית הקדוש ברוך הוא יצר הסתרה שנקראת חוקי הטבע. בחסדי ה' יש לנו אפשרות לגלות את ההסתרה הזאת ולזכות להנהגה ניסית. רבי נחמן מגלה לנו שזה תלוי בנו. כאשר אנחנו מאמינים בהשגחת הבורא אנחנו יכולים להגביר את ההשגחה הניסית על דרך הטבע ולבטל דינים קשות וצרות.

שיעורים קרובים

אין שיעורים בקרוב, חזרו להתעדכן שוב בהמשך

מעוניינים להזמין שיעור אצלכם בבית?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם לתיאום שיעור בהקדם

סוג הקהל